Spinning

Kondice pro každého

SPINNING® program umožňuje specializovanou přípravou pro všechny druhy sportů. Pro svoji vysokou účinnost je SPINNING® běžně používán ke zlepšení kondice hráčů NHL. I pro ty, kteří chtějí pečovat o svou postavu. SPINNING® je ideální prostředek ke zhubnutí. Při jedné 45 minutové lekci průměrně spálíte 400 až 600 K cal, což je dvanáctkrát více než při aerobiku, aniž byste zatížili své klouby. Pravidelný SPINNING® trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu, získáte pevný zadeček a štíhlé nohy.

Spinning program vytvořil v 80. letech 20. století dálkový cyklista Jonathan Goldberg. Ten hledal možnost jak přesunout svůj tréninkový program do místnosti. V roce 1989 otevřel své první komerční spinning centrum. Dnes je jeho program ve více jak 35 000 spinning centrech po celém světě a má miliony příznivců.

Co je SPINNING®

SPINNING®  je účinné aerobní cvičení. Provádí se na stacionárních kolech - Spinnerech, na kterých si každý jezdec volí zátěž podle svých možností a cílů. Jede se do rytmu hudby, která je nedílnou součástí tohoto cvičení. Tento program kombinuje trénink podle srdeční frekvence s pěti styly jízdy. Jízda každého účastníka plně odpovídá jeho individuálním fyzickým předpokladům. Pokud chcete zhubnout nebo se jen dostat do fyzické kondice je pro vás spinning správnou volbou.

Pět důvodů proč jít na spinning:

  •  účinné cvičení pro redukci váhy
  •  spinning nepřetěžuje klouby a pohybový aparát
  • pobavíte se a poznáte nové lidi
  • dostanete se do kondice
  • odpočinete si od každodenních starostí

                                                                 

Pro koho je SPINNING® určen?

SPINNING®  nabízí sportovní trénink lidem každého věku a úrovně zdatnosti. Je určen pro ty, kteří si chtějí udržet nebo zlepšit svoji kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nemusíte nikdy předtím sportovat. Budete nenásilným způsobem pracovat na své fyzičce a zároveň pročistíte svoji mysl - i když je Vám šedesát let nebo vážíte 130kg.

Provozní řád.