Elektrokola - půjčovna a výlety

 

 

Půjčovna elektrokol

Zajímají Vás cestovní elektrokola, ale nejste si ještě zcela jistí, co od nich můžete očekávat? Využijte naši půjčovnu a seznamte se s elektrokolem v klidu a v pohodě.

V nabídce půjčovny je 7 pánských a 3 dámská trekingová elektrokola značky 4EVER. Objednávat se můžete na emailu spinning@cyklokropac.cz nebo telefonicky 736 624 877.

Více informací o půjčování elektrokol

Půldenní výlety s elektrokolem za poznáním vinných sklepů Jižní Moravy

Nabízíme Vám odpolední výlety na elektrokolech s naším lektorem, který Vám ukáže, jak na elektrokole jezdit a ještě vás provede po památkách Hodonínska. Celá akce pak vyvrcholí krátkým posezením u skvělého vína v našich vybraných vinných sklepech.
Za cenu 800 Kč nabízíme půjčení dámského nebo pánského elektrokola značky 4EVER, zácvik jízdy na elektrokole, projížďku s odborným výkladem po památkách Hodonínska a ochutnávku dvou vzorků vína ve vybraném vinném sklípku. Objednávat se můžete na emailu pauluspavlos@gmail.com nebo telefonicky 734523760

 

.

1. trasa Hodonín-Bzenec-přívoz-Strážnice

2. trasa Hodonín-Mikulčice

3. trasa Hodonín-Milotice

Vyjížďka na elektrokole + trénink paměti

Dále nabízíme s naším lektorem vyjížďku na elekrokole po památkách Hodonína a trénink paměti. Dvouhodinová lekce se skládá z hodinové vyjížďky na elekrokole a hodinového tréninku paměti. Všechny absolvované testy si pak můžete odnést domů. Celá lekce stojí 260 korun. Objednávat se můžete na emailu pauluspavlos@gmail.com nebo telefonicky 734523760